2013/04/14

Au revoir mes amis!

Už dlhšie som nad tým uvažovala a rozhodla som sa.Určite ste si všimli výraznú stagnáciu môjho prispievania sem. Nie som lenivá/možno trošku/, ale nejako sa mi v poslednej dobre menia priority v živote, aj keď to možno tak navonok nevyzerá/ak to číta niekto, kto ma pozná/.Preto som sa po asi týždennom rozmýšľaní rozhodla, že s  blogom končím.Bolo to jedno super obdobie môjho pidi života, no nejako presedlávam na iné hodnoty, aj keď móda zostane vždy mojou láskou.
Chcela by som najmä poďakovať mojej Kejmy, ktorá tu celý čas bola so mnou a nik tomuto blogu nerobil takú osvetu ako ona! Dobre, už by som mala prestať písať ako keby som mala stovky followerov. Jednoducho som sa s vami chcela rozlúčiť. Dúfam, že sa ešte dostanem k blogovaniu, no ak sa to náhodou stane, asi to bude z trošku iného súdka! Majte sa!
A ešte ďakujem L.G. a M.K. a N.Š a V.F. za to, že ich mám!

E: It´s been a long time, but I have decided.You must have noticed a significat stagnation of my blog.I am not lazy, but somehow I have changed my life priorities.That´s why I have decided to quit my blog. It was one great period of my tiny life./I will always love fashion :D/
I would like to thank to my biggest supporter Kejmy who has always been here for me.Ok, I should stop writing as if I had hudreds of followers.I just wanted to say goodbye.I hope that I will create another blog one day.I just think that it will be about something else than fashion.Good bye my friends!

Au revoir!

8 comments:

 1. Bude to škoda. :( Ale je to tvoje rozhodnutie, a to ti neberiem. Mala si skvelý blog! A držím palce v živote. :D Verím, že ťa niekedy stretnem v Prešove :)

  ReplyDelete
 2. Goodbye and have fun x

  ReplyDelete
 3. so cute

  New post on the blog: http://couturetrend.blogspot.com/2013/06/versatile.html

  ReplyDelete
 4. Cute picture!
  http://lexiluthor.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. gorgoues xo

  http://iamaleena.blogspot.com.au/

  ReplyDelete
 6. Krásna fotka! ♥ naozaj máš krásny blog, hned som ťa začala aj sledovať ..♥ ak budeš mať chuť, poteší ak zavítaš aj na môj blog :) teším sa na tvoje ďalšie príspevky!

  ReplyDelete
 7. Krásna fotka! ♥ naozaj máš krásny blog, hned som ťa začala aj sledovať ..♥ ak budeš mať chuť, poteší ak zavítaš aj na môj blog :) teším sa na tvoje ďalšie príspevky!

  ReplyDelete