2013/03/26

I´m still a teen cause I´m nineteen

Každý utorok pozerám The Carrie Diaries. Možno vám to príde trochu infantilné, no ja si pri tom dokážem nenormálne oddýchnuť zasmiať sa, inšpirovať sa a hlavne zamyslieť sa nad  rozumovými pochodmi Carrie B./:DD/
Spočiatku som si myslela, že AnnaSophia Robb sa vôbec nehodí na to, aby hrala mladú Carrie. Musíme však uznať, že nik nemohol najprv pripustiť existenciu mladšej verzie Carrie, pretože ona je jediná svojho druhu a nik ju nedokáže zahrať lepšie ako Sarah.Po zhliadnutí 11 častí The Carrie Diaries si osobne myslím, že sa im podarilo nájsť takúto herečku/ myslím na jej zžitie sa s rolou a pochopením, že musí nadviazať na niečo, čo malo úspech/
Či už tento seriál pozeráte alebo nie, prinášam vám zopár fotografií outfitov z tohto seriálu:

E: Lately, I became obsessed with a famous US TV series called The Carrie Diaries. Maybe you think that it is a little bit infantile that I watch it, but I can relax, laugh, inspire and think about all that intelectual thoughts of Carrie B.
At first, I thought that AnnaSophia Robb wasn´t the right person to play the role of young Carrie, but who was? Carrie is the one of a kind and nobody is better Carrie than our dear Sarah. After 11 episodes of The Carrie Diaries, I think that they have found an actress who was able to become familiar with that fact that she had to  follow up with Sarah.Congratulations!
Whethere you watch it or not, here are some photos from The Carrie Diaries:6 comments:

 1. The outfits in these photos look great! I love the mix and match of colours and prints!

  ReplyDelete
 2. Milujem TCD a tá herečka sa super hodí na postavu Carrie neviem si predstaviť ,že by ju hral niekto iný a aj výber ostatných hercov je skvelý! :D :)

  ReplyDelete
 3. Já jsem je jednoducho zamilovala do TCD!

  ReplyDelete
 4. je to super serial aj ja som ho začala pozerať!
  Inak ak ťa trápia vyrážky dnes príspevok o najlepšom make-upe,ktorý lieči ale aj prekrýva, tu:
  http://www.biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/03/recenzia-sebium-al-korektor-bioderma.html

  ReplyDelete
 5. nice photos!

  Hope you have time to visit my blog and maybe enter my chicnova.com giveaway! Thanks!
  Just Tututiny

  ReplyDelete