2012/07/08

First sortie

Zajtra to bude týždeň, čo som dorazila do Ženevy a až včera sme si poriadne vyrazili do mesta, pretože cez týždeň sme nemali čas. Navštívili sme Bel-Air- jednu z nákupných ulíc. Výsledok? Nové platformy.
Prešli sme sa popri jazere, stála som tesne pod Jet d´Eau, takže som bola mokrá do poslednej nitky a sušila sa na slnku. Nastúpili sme na loďku a previezli sme sa na druhú stranu.  Kúpila som si voľný lístok na celý mesiac, ktorý prekvapivo platil aj na spomínanú loďku. Videla som okno v ktorom bola zavraždená princezná Sissi a prešla sa po Marché pusse na Plainpalais, čo je jedno veľké trhovisko so starožitnosťami.

E: Tomorrow, it is going to be one week since I have arrived to Geneva and we went for a walk in town  just yesterday because we did not have free time during the week.We were at Bel-Air street-one of the shopping streets .Result? New platforms.
We went for a walk around the  lake, I was standing right under the Jet d´Eau and I was completely wet  so I dried myself under the sun rays.We took a boat to the other side of the town.I bought a one month ticket for buses and trams, but surprisingly it also included our boat.I saw a window of the room where princess Sissi was murdered and we also walked trough Marché pusse, Plainpalais that i tone huge market with antiquities.5 comments:

 1. krásne fotky :)

  http://vannylas.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 2. lovely photos

  great blog too, definitely following!

  from helen at www.thelovecatsinc.com // @thelovecatsinc

  ps. enter my brand new worldwide giveaway!

  ReplyDelete
 3. Starožitnosti a bezo mňa?
  Si dokonalá!

  Kejmy <3.

  ReplyDelete
 4. This seems like such a great day! I love the jumper.

  Lynn
  CARMEN VOGUE

  ReplyDelete